Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.

HEALTHY choices

Po delší odmlce mám pro Vás další várku fotek, které najdete na mém instagramu.

 
 Děkuji Mixit za výborné musli, které přidávám nejen do jogurtu, ale i do ovesné kaše.
Je to zvláštní, ale přes zimu jsem vůbec neměla chutě na ovesné kaše ke snídani. A jen co vychází brzo slunce a začíná být plno sezónního ovoce, které na kaších miluju, jsem schopná si ji dát i dvakrát denně! Taky to tak někdy máte? Ani blížící se teplá rána mě od teplé snídaně neodradí!

 
Také jsem vyzkoušela Tesco bezlaktózové produkty, které cenově vychází stejně, jako ty v Albertu, chutnají hodně podobně a výběr je konečně široký. Dokonce mají i malé bezlaktózové smetánky do kávy a cottage, který je skoro o polovinu levnější, než ten od Meggle (vlastně to všechny produkty)! Za mě palec nahoru!


Stále více propadám cizrně. Nejdříve jsem ji nechávala půl dne namočenou ve vodě a potom ji snad hodinu vařila a odebírala pěnu. Vtipné zjištění pro mě bylo, že se dá koupit už hotová! :)) ...a hned vyzkouším i cizrnové pomazánky, které jsou tak oblíbené.
 
 
 
 
 Saláty s kozím sýrem jsem si také oblíbila. Kozí sýr si kupuji v Delmartu a salát si nakonec posypu luštěninami "Čat čapat", které jsem koupila na Foodparku v Brně. Pokud máte chuť na slané, je to také výborná náhrada nezdravého mlsání.
Komentáře

 1. Taky jsem s jarem dostala chuť na zdravější věci. Máš krásné fotky. V čem je upravuješ?
  zvu tě na blog: www.siraelxy.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Fotky teď už jen upravuju přímo v Instagramu :)

   Smazat

Okomentovat

Kontaktní formulář