HEALTHY choices

29.04.16

Po delší odmlce mám pro Vás další várku fotek, které najdete na mém instagramu.

 
 Děkuji Mixit za výborné musli, které přidávám nejen do jogurtu, ale i do ovesné kaše.
Je to zvláštní, ale přes zimu jsem vůbec neměla chutě na ovesné kaše ke snídani. A jen co vychází brzo slunce a začíná být plno sezónního ovoce, které na kaších miluju, jsem schopná si ji dát i dvakrát denně! Taky to tak někdy máte? Ani blížící se teplá rána mě od teplé snídaně neodradí!

 
Také jsem vyzkoušela Tesco bezlaktózové produkty, které cenově vychází stejně, jako ty v Albertu, chutnají hodně podobně a výběr je konečně široký. Dokonce mají i malé bezlaktózové smetánky do kávy a cottage, který je skoro o polovinu levnější, než ten od Meggle (vlastně to všechny produkty)! Za mě palec nahoru!


Stále více propadám cizrně. Nejdříve jsem ji nechávala půl dne namočenou ve vodě a potom ji snad hodinu vařila a odebírala pěnu. Vtipné zjištění pro mě bylo, že se dá koupit už hotová! :)) ...a hned vyzkouším i cizrnové pomazánky, které jsou tak oblíbené.
 
 
 
 
 Saláty s kozím sýrem jsem si také oblíbila. Kozí sýr si kupuji v Delmartu a salát si nakonec posypu luštěninami "Čat čapat", které jsem koupila na Foodparku v Brně. Pokud máte chuť na slané, je to také výborná náhrada nezdravého mlsání.
2 komentáře :

 1. Taky jsem s jarem dostala chuť na zdravější věci. Máš krásné fotky. V čem je upravuješ?
  zvu tě na blog: www.siraelxy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Fotky teď už jen upravuju přímo v Instagramu :)

   Vymazat