Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.
Olomouc, Česká republika

Beauties of Olomouc

Březnový výlet do Olomouce byl výjimečný tím, že jsme byly zase všechny pohromadě a také, že nám přálo počasí. Přijely jsme v pátek a měly velké štěstí na počasí. Navštívily jsme Svatý kopeček při západu slunce a nemohly se vynadívat. Když Evča zmínila kostelík na kopci, rozhodně jsem si nepředstavovala obrovský klášter s kouzelnou a uklidňující atmosférou a takovým výhledem! Druhý den jsme se vypravily do historické části města, procházely úzkými uličkami a kochaly se krásami, které Olomouc nabízí. Mě osobně nejvíce zaujal vymalovaný průchod, který jsme objevily úplnou náhodou.

Pokud máte instagram, doporučuji sledovat tento profil, kde najdete krásné fotky Olomouce od turistů i místních a profil krásné blondýnky na fotce níže. :)


Komentáře

  1. Krásné fotky! :) V Olomouci jsem toho zatím moc neprošla, ale i z toho mála se mi tam taky hodně líbilo. :)

    OdpovědětSmazat
  2. Nádherné fotky! :) V Olomouci jsem byla naposled tak před 5 roky. A to jsme jeli jenom do ZOO a vůbec jsme nebyli ve městě. :)
    Ps. Vypadáš hodně mile a sympaticky! :o :)
    Catherine Ribbon

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Kontaktní formulář