Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.
Drážďany, Německo

3 místa, která byste měli navštívit v Drážďanech!

Drážďany za pár hodin. Díky designovým mapkám "USE IT - free map for young travellers made by locals" se v evropských městech rozhodně neztratíte. Tyto mapy jsou originálně propracované, mému oku líbezné a zdarma dostupné ve vytištěných verzích v informačních centrech. Do Drážďan jsme se vydali autem a za hodinu a půl už jsme parkovali v nákupním centru "Centrum Galerie" uprostřed města za příznivých 5 eur na den.Pro ty, kteří se do Drážďan nevydali pouze do třípatrového Primarku, mám 3 tipy, které stojí za navštívení.


Vstup k pokladnám na vyhlídku je z druhé strany, než je vstup do kostela. Fronta, která nás vyděsila byla sice až ven, ale během deseti minut už jsme platili a těšili se, jaké krásy nahoře uvidíme. Do půlky vás vyveze výtah a potom jdete po obvodu kopule až na samotnou vyhlídku. Na sobotu odpoledne nás překvapilo, jak málo lidí tam bylo a díky modré obloze a slunci za zády to byl nádherný zážitek, který za 8 eur za lístek rozhodně stál!Milovníci romantických procházek a výhledů si tu rozhodně přijdou na své, a nejen ti! 
Promenáda, architektura, výhledy, atmosféra. 


A na závěr nábřeží a skvostný výhled na staré město.Kontaktní formulář