Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.
Friedrichshafen, Německo

EUROBIKE MOMENTS

Začátkem září jsem jela druhým rokem jako hosteska na Eurobike v Německu - největší výstavu kol na světě! 

Letos vyšlo nádherné slunné počasí a atmosféra na výstavišti byla ohromná. Bylo znát, že v plné síle bylo i marketingové oddělení. V hlavní hale s pódiem stála obrovská "Social wall", na které se automaticky promítaly příspěvky lidí z instagramu, facebooku, twitteru apod. Každý včetně mě si mohl zamávat a pousmát se, když se před očima návštěvníků objevil na Social wall.

Když jsem se chtěla vyhnout frontám na kávu, zašla jsem si do "press" části, kde vydávali občerstvení zdarma pod podmínkou, že jste měli "press ticket". Já měla pouze vstup na  "exhibitora", ale stačilo mrknout, pousmát se a říct, že vstupenku zrovna nemám u sebe a kávu s croissantem už jsem si spokojeně nesla sebou. 

Když jsem obcházela jednu halu za druhou, nemohla jsem si nevšimnout poutavých slov, nápaditých bannerů a úžasných designů, které neunikly mému foťáku! Ale abych se dostala k tomu nejlepšímu a zároveň zpátky k online marketingu... Průběžně jsem nahrávala fotky na instagram a druhý den na výstavě vidím direct message od Eurobike, ve které mě ve zkratce zvali na snídani pro blogery. K mé smůle jsem si ji přečetla až po té snídani. I přes to jsem odepsala a za půl hodiny jsem už seděla v "press" části a popíjela jejich kávu (teď už oprávněně) s Mirjam, která vede celé oddělení marketingu samotného Eurobiku a která mi nabízí spolupráci s nimi i s vystavovateli! Za rok tedy do Německa oficiálně s press průkazem! :)
Jak málo stačí ke štěstí!Komentáře

Okomentovat

Kontaktní formulář