Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.
Praha, Česká republika

Výhled ze Staroměstské radnice

Kdo z vás ještě neměl příležitost vidět krásy Prahy ze Staroměstské radnice, určitě to musí napravit! :) Bylo to původně překvapení pro mamku, ale překvapená jsem byla nakonec i já a určitě jsem tam nebyla naposledy. Abychom se vyhly frontám, vstupenky jsem koupila online, kdy jeden lístek pro dospělého vyjde na 110 Kč (místo 130 Kč, které zaplatíte na místě a ještě si budete muset vystát nejednu frontu).
Můžete si vybrat, jestli půjdete na vyhlídku pěšky, nebo pojedete výtahem. My se nahoru svezly a dolů jsme sešly pěšky. Na stěnách jsou staré fotografie a člověk se může v klidu kochat, když sestupuje :).

Samotný výhled byl neskutečný! Šly jsme hned dopoledne na desátou hodinu a potkaly jen pár zvědavců, kteří se chtěli vyhnout davům turistů, stejně jako my. Věž jsme obešly ze všech stran, zamávaly dolů (ne)pražanům a po jedné hodině jsme usoudily, že necháme prostor také ostatním :)).
Kontaktní formulář