28.07.17

NIVEA BEAUTY

Ahoj všichni, dnes bych se s vámi ráda podělila o novinku od NIVEA BEAUTY, která mě motivuje k relaxaci. 

Pokud jste na tom stejně, jako já, tak vám slovo "relaxace" neříká skoro nic. A to chce změnu! Dlouho jsem hledala produkt pro mou pokožku, který bude příjemný a svěží. Když už jsem ho našla, tak mi stejně jen ležel na poličce, chytal prach a já se na něj tak maximálně chodila dívat.

Co mě ale teď motivovalo k tomu, dopřát si pravidelně chvíli času a každodenní relaxaci, jsou tato božská tělová mléka s olejem, která krásně voní, výborně se vstřebávají a pleť je po nich sametově hebká. Nemusím tedy krém těžce rozmazávat a ještě čekat, kdy se budu moci obléknout. 

Můžete si vybrat z těchto druhů tělových mlék:
♡  Vanilka & mandlový olej
♡  Třešňový květ & jojobový olej
♡  Růže & arganiový olej
♡  Kakao & makadamiový olej
  
TIP: Vrstvení vůní
Věděli jste, že při správném výběru tělového mléka, vydrží vůně parfému déle? Nebo že na hydratované pokožce vydrží vůně déle než na suché? Základ vůně by měl být vždy stejný s vůní tělové kosmetiky. Já nyní ke svému parfému volím Tělové mléko Růže & arganiový olej a je překvapivě zajímavé sledovat, jak jsou věci propojené a že všechno má opravdu svůj smysl.

Díky novince od Nivea jsem konečně přišla na chuť tomuto způsobu relaxace a péči o pokožku. Zkuste to taky, vždycky je ten pravý čas začít. :)
Žádné komentáře:

Leave a comment.

Copyright @ Monnul | BLOG DESIGN BY KOTRYNABASSDESIGN