Kavárna "Etno café" je jedním slovem boží! Najdete ji kousek od hlavního nádraží a nadchne jak interiérem, tak dobrotami, které v ní najdete. My jsme ji navštívily hned dvakrát a pokaždé to bylo ráno na snídani. Když cestujeme, ve snídaních se obzvlášť vyžíváme. Začínáme nějakou slanou bagetkou s domácí limonádou, pokračujeme kávičkou a končíme sladkou tečkou. Všechno si to vlastně objednáme hned najednou, ať toho nemáme málo a máme krásný fotky, žejo! :))) 

Pokud budete mít cestu do Varšavy, tuhle kavárnu rozhodně nesmíte minout!
Dlouho jsme hledaly restauraci, kde bychom ochutnaly místní speciality. Když jsme na instagramu narazily na "Halu Koszyki", naše výrazy mluvily jasně a nebylo o čem diskutovat. Není úplně v centru, ale když potom budete pokračovat do parku "Lazienki", nebude to zajížďka. Uvnitř najdete restaurace, bistra a bary všeho druhu. My si daly burger a nebyla to vůbec špatná volba!


Dalším tipem, především k odpolední kávě, je MOD donuts. My jsme prohloupily a přišly až odpoledne, kdy ty nejlepší donuty byly vyprodány. Nemůžu ale tvrdit, že ty poslední byly k zahození, naopak! :)


Máte nějaké další tipy, kam ve Varšavě na kávu nebo místní specialitu? Napište mi je do komentáře níže a já se budu těšit, až je osobně vyzkouším! :)