Monnul

MONIKA KRENOVA

Monika
Extraordinary claims require extraordinary evidence cosmic fugue galaxies, culture tingling of the spine, courage of our questions.

O MNĚ

Ahoj! Jmenuji se Monika a mám ráda krásné věci. Krásné nejen napovrch, ale i duší. Naučila jsem se dívat na svět tak, abych si i z běžných maličkostí vzala něco pozitivního a čerpala z nich energii. Tu bych prostřednictvím mých fotek a příběhů ráda předávala i Tobě. :)

Mám ráda umění, obrazy, galerie, kresby, výstavy a všechno s tím spojené. Je to zážitek, inspirace, motivace. Je krásné vidět, slyšet a hlavně vědět, že někdo ocení vaši práci. Zbožňuji typografii, módní ilustrace a černobílé pohlednice - ty nejvíc!

Založit si někde profil s fotkama, nebo dokonce tenhle blog, mě stálo pořádnou dávku odvahy. Měla jsem strach z neúspěchu. Protože, když už se do něčeho takového dáte, je to oficiální. Začne se to pomalu šířit a vy musíte čekat na zpětnou vazbu, která nemusí být vždycky pozitivní. A taky už se od vás pořád něco očekává. A vy najednou chcete dělat věci líp. Ne pro vás, ale pro lidi. Pro ten zážitek, který mám třeba já, když mě nadchne něčí fotografie nebo nějaký obraz.

Mé příběhy můžete sledovat také na Instagramu a pokud Vás bude cokoli zajímat nebo mě budete chtít jen pozdravit, určitě mi napište :)

Kontaktní formulář